Seo

Seo

SEO ile rakiplerinizden önde olun

Daha fazla satışa dönüşüm: Arama motorlarından SEO çalışması ile organik gelen ziyaretçilerin daha fazla satış yüzdesi oluşturur.

SEO Nedir?

Arama motoru optimizasyonu, web sitelerini arama motorlarının daha rahat bir şekilde anlayabilmesine "taramasına" olanak sağlayacak şekilde arama motorlarının kriterlerine uygun hale getirilerek "web sitesinin optimize edilmesi" hedeflenen anahtar kelimelere ait arama motoru aramalarında yükseltilmesidir. İngilizcede ve Türkçede kısaca SEO (Search Engine Optimization) olarak ifade edilmektedir. Arama motorları arama sonuçlarının suistimal edilmemesi için bu kriterleri yayınlamamaktadır, ancak bazı ipuçları verilerek en azından nelerin yapılmayacağı konusunda bilgi vermektedir. İnternetin günlük yaşamda ve ekonomik anlamda gücünün artması neticesinde hızla yaygınlaşmaya başlamıştır. Dijital pazarlamanın bir alt koludur.

Image

İşiniz İçin Doğru Reklam Stratejisi

Ürün veya hizmetinizi doğrudan satışa yönelik adımlar.

Teknik SEO

SEO’nun en temel yapısından birisi olan web sitesinin teknik altyapısı, %71 oranında Google sıralamalarınızı ektiler. Tüm teknik adımları Next Level olarak sağlıyoruz.

Site İçi Seo

Teknik seo işlemlerinin ardından güçlü bir site için iç seo adımlarını en doğru şekilde uyguluyoruz. Böylelikle kalıcı bir SEO altyapısı sağlıyoruz.

Site Dışı SEO

Google bakımından itibarı yüksek olan web sitelerinden mevcut web sitenize doğrudan link çıkışları ile SEO sıralamalarında yükselmenizi sağlıyoruz.

SEO Şirketinize Nasıl Katkı Sağlar?

İnternet kullanıcılarının çoğu, ihtiyaç duydukları hizmetleri ve soruları Google, Yandex(Metrica), Bing ve Yahoo gibi büyük arama motorlarından bulur. Yani SEO, web sitenize daha fazla trafik çekmenin bir yoludur. Ayrıca arama motorları, kullanıcılara aradıklarını sunar.

Bu nedenle kullanıcılar, web sitenize çevrimiçi reklamcılığa göre daha fazla güven duyacaktır. Bu da SEO’nun değerinin ne olduğunu ve neden dikkate alınması gerektiğini bize açıkça göstermektedir.

Next Level SEO Süreci

Ürün/Hizmet Detaylandırma

Ürün veya hizmetiniz hakkında sizlerden aldığımız bilgiler ile sektörünüzü tanımaya çalışıyoruz. Bu sayede rakiplerinizi doğru analiz ediyoruz.

Anahtar Kelime Analizi

Sektörünüz ile alakalı anahtar kelimeleri tespit ederek; rekabet durumunu ve pazar payı hakkında bilgi topluyoruz.

Sektör Rakip Analizi

Anahtar kelimelerinizi belirledikten sonra rakipleriniz bu alanda neler yapmış, biz onlarından daha iyi neler yapabileceğimizi planlıyoruz.

Web Sitesi Analizi

Mevcuttaki web sitesinizi analiz ederek seo altyapısına ne kadar uygun olduğunu tespit ediyoruz. Web sitenizdeki SEO hatalarını çıkartıyoruz.

SEO ve Kullanıcı Deneyimi

SEO ile oluşturacağımız trafik sonrasında web sitenize gelen ziyaretçilerin içeride daha iyi bir deneyim yaşaması ve uzun süre kalmasını sağlıyoruz.

Analiz & Raporlama

Tüm SEO işlemlerimizi ve adımlarını şeffaf bir şekilde raporlayarak sizlere sunuyoruz. Aynı zamanda raporlama sonucunda yeni adımlar belirliyoruz.

Google Ads Reklamları Sıkça Sorulan Sorular

Ürün veya hizmetinizi doğrudan satışa yönelik adımlar.

SEO, şirketinizin geleceği için bir yatırımdır. Arama motoru optimizasyonundan elde edilen organik trafik, uzun vadede, ücretli arama trafiğinden çok daha yüksek bir yatırım getirisine sahiptir. Web siteniz en iyi anahtar kelimeleriniz için 1. sayfada değilse, çevrim içi potansiyelinizin büyük bir bölümünü kaçırıyorsunuz demektir. Ücretsiz bir danışmanlık talebinde bulunursanız, dijital pazarlama danışmanlarımız size web sitenizin ihtiyaçlarına özel bir SEO planı sunarak başarıya giden bir yol haritası sunacaktır.
200’den fazla farklı sıralama kriteri ile bir web sitesinin ne kadar sürede derecelendirileceğini tahmin etmek zordur. Deneyimlerimize göre müşterilerimiz genellikle ilk 90 gün içindeki uzun kuyruk anahtar kelimelerinde ve ortalama 180 gün civarında daha rekabetçi arama terimlerinde önemli iyileşme görmektedir. SEO uzun vadeli bir stratejidir ancak sürekli olarak en iyi yatırım getirisini sağladığını kanıtlamıştır.
Web sitenizi güncel algoritmalara uygun bir şekilde optimize etmek için normalde hiçbir yapısal veya tasarım değişikliği yapılmasına gerek yoktur. Yaptığımız çalışmaların çoğu, her sayfanın kodunda veya içeriğindeki değişiklikleri içermektedir. Genel olarak çoğu müşteri personelimizin değişiklikleri yapmasını seçer; Ancak, dahili olarak uygulamayı tercih ederseniz de net direktifler sağlayabiliriz.